قیمت سیم بکسل آسانسور


روند افزایش قیمت‌ها در بازار کالاها از زمان بازگشایی بازارها در اواسط فروردین ماه شدت بیشتری گرفته است،  به طوری که پس از ماه رمضان،  خوراکی ها و کالاهای اساسی بیشترین افزایش قیمت را داشته اند. این افزایش قیمت‌ها به طور گسترده در بازار سیم بکسل آسانسور نیز رخ داده است و قیمت خرید سیم بکسل آسانسور و فروش سیم بکسل آسانسور، تعییرات زیادی کرده است به نحوی که، قیمت سیم بکسل گوستاولف آلمان سایز 10 میلمیتر مغز کنف در این بازه زمانی به طور متوسط   14 میلیون تومان گران شده  و قیمت سیم بکسل نمره 10 مغز کنف  طلایی رنگ چینی نیز در این مدت افزایش قیمت را تجربه کرده‌ است.

دلایل افزایش قیمت سیم بکسل آسانسور خیلی واضح است و من تعجب می کنم از کسانی که از این افزایش قیمت‌ها شگفت زده می‌شوند. افزایش دستمزد ۵۰ درصدی، اعمال نرخ ارز ETS بانک مرکزی به جای 4200 تومان برای دریافت حقوق ورودی گمرک ، افزایش خود نرخ ارز به تنهایی از ابتدای سال و همچنین، کندی واردات سیم بکسل آسانسور، موجب افزایش هزینه ها شده است . عوامل فوق تنها بخشی از عوامل افزایش قیمت هستند.

قیمت سیم بکسل آسانسور گوستاولف آلمان سایز 8 میلمیتر F7 

احیای برجام تا چه حد بازار سیم بکسل آسانسور را می تواند متاثر کند؟

در هفته های اخیر از مذاکرات وین خبرهای بدی دریافت گردیده است، در نتیجه قول هایی که مسولین برای بهبود بازار داده بودند زیر سوال رفته است و از طرف دیگر اقتصاد کلان نیز با مشکلاتی روبرو است. به نظر من،  تا زمانی که بازارهای دیگر بهبود پیدا نکنند و اخبار خوبی از وین به گوش نرسد،  قیمت سیم بکسل آسانسور به پیشروی ادامه خواهد داد . برآورد اقتصاددانان این است که بودجه امسال حداقل ۴۰ درصد تورم دارد. بنابراین اگر اخبار خوبی از مذاکرات وین به گوش برسد هیجانات در بازار سیم بکسل  کنترل خواهد شد اما منجر نخواهد شد که قیمت ها افت پیدا کنند. از بهمن ماه سال 1400، همزمان با بالا رفتن قیمت‌ها رکود شدید در بازار سیم بکسل حاکم شد چرا که همه امیدوار بودند قیمت ارز نیز کاهش پیدا کند و متعاقب کاهش قیمت ارز، قیمت ها در ابتدای سال نیز کاهش پیدا کند  اما حال با گذشت 4 ماه از آن زمان و وضعیت ناامیدکننده مذاکرات وین این قیمت‌ها به راحتی پایین نخواهد آمد و افزایش قیمت سیم بکسل آسانسور نیز ادامه خواهد داشت. اگرهم اخبار خوبی ازمذاکرات برجامی بیاید مقداری هیجانات را کاهش پیدا خواهد داد اما تاثیر چندانی بر قیمتها نخواهد گذاشت . زیرا به غیر از ارزش ریال که در حال کاهش است ، عوامل متعددی در بازار سیم بکسل  تاثیر گذار است که نمی گذارند قیمت سیم بکسل آسانسور کاهش یابد.

امسال در کشورهای اروپایی و آمریکایی، تورم افزایش  پیدا خواهد کرد و این بدان معنا است که قیمت دلاری کالاها نیز گران خواهد شد. قیمت انرژی و فولاد نیز در حال بالا رفتن است و همزمان با  تورم جهانی، ما تورم داخلی را  نیز داریم و بعید است که با اخبار مثبت از مذاکرات وین،  قیمت‌ها در بازار سیم بکسل آسانسور کاهش پیدا کند. ممکن است تنها برای مدتی کوتاه  جلوی هیجانات در بازار گرفته شود.

برای استعلام قیمت سیم بکسل آسانسور میتوانید با شماره تلفنهای 09121324842 و 02177302620 و 02177302616 تماس بگیرید. در صورت مشغولی خطوط تلفن، لطفا صبور باشید.

اگر در آینده، توافقی صورت گیرد، کاهش قیمت سیم بکسل آسانسور به کیفیت توافقنامه‌ای که امضا می شود نیز بستگی دارد.اگر توافق موقت بشود، اثر هیجانی چندانی هم بر بازار ندارد و اگر توافق شکننده باشد و نیازی به تایید کنگره نباشد تاثیر بسیار پایینی خواهد داشت.

چنانچه ایران و امریکا به یک توافقنامه قابل اتکا برسند که نگرانی برهم خوردن آن چندان جدی نباشد، توقع کاهش قیمت را میتوان داشت.  قیمت سیم بکسل گوستاولف آلمان 35 الی 40 درصد کاهش قیمت خواهد داشت و این اتفاق به ویژه در قیمت سیم بکسل آسانسور چینی محسوس تر خواهد بود و ممکن است تا حدود 50 درصد قیمت آنها افت پیدا کند.

 توجه داشته باشید احیای برجام به سادگی نمی تواند تورم را در اقتصاد ایران و بازار سیم بکسل آسانسور کاهش دهد و مشتریان این بازار باید انتظارات واقع بینانه ای داشته باشند و تصور نکنند با احیای برجام قیمت کالاهای مختلف در بازارها سقوط می کند.

تا زمانی که مشکلات ما با آمریکا بر طرف نشود انتظار ورود شرکت های خارجی و حتی شرکت های چینی یک انتظار خوشبینانه و کودکانه است که رخ نخواهد داد و واقعیت این است که این توافقات تاثیرات طولانی مدت ندارد و همه چیز به روال گذشته بر می گردد و کسری بودجه و بی انضباطی سیستم بانکی همه هیجانات را از بین خواهد برد.

زمان پذیرش قطعنامه 598 نیز،  بهای دلار در بازار ایران یک تا دو ماه کاهشی گردید اما دوباره روند صعودی به خود گرفت و کشور با تورم مواجه گردید.  هرچند که هر قدمی که برای رفع مشکلات سیاست خارجی برداشته شود، گامی مثبت است و اوضاع اقتصاد را به سمت بهبودی پیش می برد اما تا زمانی که در اجرای استراتژی مشکل داریم، همین روند ادامه دارد . کشور دارای استراتژی هست اما در اجرای استراتژی بسیار ضعیف عمل میکند. داشتن استراتژی خوب است اما اجرای آن بسیار مهم تر است!!!

در هر حال باید این نکته را مد نظر داشت که سیم بکسل آسانسور، یکی از اجزای حیاتی و بسیار مهم آسانسور است و بی توجهی به کیفیت آن به دلیل افزایش قیمت، میتواند عواقب غیر قابل پیش بینی برای خریدار داشته باشد. در واقع خریدار و حتی متولی نصب و راه اندازی آسانسور نگاهی ویژه به این بخش داشته و برتری و رعایت استاندارد های بین المللی در آن را نشانه برتری شرکت آسانسوری خود دانسته و همواره از آن به عنوان یکی از برگ برنده های خود یاد می کند.
مشخص است که بخش اعظمی از جامعه خریداران با ساختار و کیفیت سیم بکسل آسانسوری آشنا نیستند و این وظیفه مهم کلیدی بر دوش فروشنده میباشد . لذا این شرکت آماده ارائه انواع
سیم بکسل آسانسور و سیم بکسل گوستاولف آلمان در سایزهای ذیل است:
سیم بکسل آسانسوری با مغز کنف در سایزهای 6 ، 8 ، 9، 10 ، 11، 12 ، 13 میلیمتر
سیم بکسل آسانسوری با مغز فولاد در سایزهای 6.5 میلیمتر و 8 ، 9 ، 10 ، 11 ، 12 ، 13 میلیمتر
جهت اطلاعات بیشتر خواهشمند است با تلفن 02177302620 و 02177302616 و09121324842 تماس حاصل فرمایید .

محمدرضا عبداله زاده